7 Mar

NUKITSAMEES TULEB TAAS – PILETID MÜÜGIL! ;)

(0)

Eelmisel aastal (2022) mängisime suvelavastusena “Nukitsameest” (lavastajad Katrin Pärn ja Janek Savolainen) võrratus kohas – Tartumaa Tervisespordikeskuses! Kes ei teaks kuulsat Tartu Maratoni finišipaika Elvas, mis lisaks talvele igal aastaajal Elva metsade vahel unustamatuid spordivõimalusi pakub!

Meie Margus leidis Tartumaa Tervisespordikeskuses vaimustava koha suureks suvelavastuseks ning “Nukitsamees”, mille tegevus valdavalt metsas toimub, oli just paslik materjal sellesse maastikku sobitamiseks. Mets, veekogu, mäenõlvad – mida veel tahta! Sild üle veekogu oli puudu, aga mitte kauaks – Margus ehitas silla ja teisegi veel – need olid nii atraktiivsed külastusobjektid ka pärast etendusi, et kõik, kes tulid Tartumaa Tervisespordikeskust külastama, tulid ilmtingimata vaatama ka “Nukitsamehe” etendusepaika ja jalutasid üle sildade. 🙂

Selge on ka see, et ilma Tartumaa Tervisespordikeskuse tubli toe, nõu ja abita poleks sedavõrd mastaapne ettevõtmine teoks saanud – ja just Tartumaa Tervisespordikeskus pälvis 2022.a. eest AASTA KULTUURITOETAJA TUNNUSTUSE. Selle üle on meil väga hea meel – palju õnne!

Lisaks Tartumaa Tervisespordikeskusele toetasid igati Elva valla üht suurimat kultuurisündmust Elva vald, SA Elva Kultuur ja Sport, Eesti Kultuurkapital, Eesti Teatri Agentuur, Eesti Autorite Ühing, Tehvandi Spordikeskus, A le Coq, Nõo Lihatööstus.

“Nukitsamees” võeti väga hästi vastu nii laste kui täiskasvanute poolt – lavastuses olid ka täiskasvanutele oma väiksed ivakesed, mis äratundmist ja lusti pakkusid. 🙂

Kõige tähtsam uudis on aga see, et sel aastal tuleb “Nukitsamees” jälle ja

                                                                                                                  PILETID ON JUBA MÜÜGIL! 😉

2022.a. kirjutati Tartu Postimehes NIIMOODI! 😉

2022.a. etendustest pilte (Marko Hõrak):