IMRE VALLIKIVI

LendTeatri näitleja

 

ROLLID LENDTEATRIS

Küree – R.Thomas “Lõks”, lavastaja Malle Pärn (2018)

Mõhk – O.Luts/B.Drui/A.Pajur “Nukitsamees”, lavastaja A.Pajur/M.Möll (2017)

Heimar – A.Pajur “Mul meeles veel – meil kolhoosis…”, lavastaja A.Pajur/M.Möll (2017)

Peter – A.Pajur/M.Möll/J.Paet “Kaks teist tooli”, lavastaja A.Pajur/M.Möll (2017)

Kliuksinas – K.Saja “Abstinent”, lav. M.Möll (2017)

Luuletuste esitamine lavastuses “Kui tähed säravad” (2016)

 

        

KUUPÄEVALGUSETENDUSKOHTPILET
E., 16. märtsil 202019:00LÕKS LendTeater (Pikk 73, Elva)OSTA PILET SIIT 6€ / 8€
T., 17. märtsil 202018:30MAA PORIPRITSMED PÜHI SUULT Veriora Rahvamaja
(Viluste Põhikooli aula)
N., 19. märtsil 202019:00EMA TEREESALendTeater (Pikk 73, Elva)OSTA PILET SIIT 6€ / 8€
L., 28. märtsil 202019:00PISUHÄND
(Tornimäe näiteselts Tungal Saaremaalt)
LendTeater (Pikk 73,
Elva)
R., 3. aprillil 202019:00MEELEPETENooruse Maja
Pärnus
(Roheline 1B, Pärnu)
OSTA PILET SIIT 10€ / 12€
L., 4. aprillil 202016:00MEELEPETEKärla Rahvamajas
Saaremaal
OSTA PILET SIIT 8€ / 10€
P., 5. aprillil 2020MEELEPETETornimäe Rahvamajas
Saaremaal
T., 7. aprillil 202019:00ÜHESUGUNE ÕNN
(ESIETENDUS!)
LendTeater (Pikk 73, Elva)
K., 8. aprillil 202019:00LUIKVALGE Seasaare Teatris Viljandis
(Väike-Turu 3, Viljandi)
N., 9. aprillil 202019:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
P., 12. aprillil 202016:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
E., 13. aprillil 202019:00ABIELUMÄNGTallinna TeoteaterOSTA PILET SIIT 10€ / 12€
K., 15. aprillil 202019:00MEELEPETELendTeater (Pikk 73, Elva)OSTA PILET SIIT 6€ / 8€
R., 17. aprillil 202019:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
T., 21. aprillil 202019:00 MA OLEN PAKS (Külalisetendus)LendTeater (Pikk 73, Elva)OSTA PILET SIIT 6€ / 8€
P., 26. aprillil 202016:00MEELEPETELendTeater (Pikk 73, Elva)OSTA PILET SIIT 6€ / 8€
E., 27. aprillil 202019:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
K., 29. aprillil 202019:00NELJA NAISE TALU
(Elva Harrastusteatri esietendus)
LendTeater (Pikk 73, Elva)
N., 30. aprillil 202019:00ARMASTUSE VALGED VALED (ESIETENDUS!)LendTeater (Pikk 73, Elva)
L.-P., 2.-3. mail 2020Tartumaa ja Jõgevamaa harrastusteatrite festival Võnnu Kultuurimaja
P., 3. mail 202017:00KADRILL MAKSUAMETIGALasva Kultuurimajas
E., 4. mail 202019:00ARMASTUSE VALGED VALEDLendTeater (Pikk 73, Elva)
T., 5. mail 202019:00LEIVI
(Teatri Must JaAm etendus)
LendTeater (Pikk 73, Elva)
R., 8. mail 202018:00 NUKITSAMEESVana-Koiola Rahvamaja
E., 11. mail 202019:00ARMASTUSE VALGED VALEDLendTeater (Pikk 73, Elva)
T., 12. mail 202019:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
N., 14. mail 202019:00ARMASTUSE VALGED VALED LendTeater (Pikk 73, Elva)
L., 16. mail 202020:00NUKITSAMEESTartu Laulupeomuuseum
(MUUSEUMIÖÖ
RAAMES)
P., 17. mail 2020ABIELUMÄNG
(rahvusvahelise festivali raames)
Olgaek Teater
(Stuttgart)
T., 19. mail 202019:00ÜHESUGUNE ÕNNLendTeater (Pikk 73, Elva)
R., 22. mail 202018:00KADRILL MAKSUAMETIGAPala Kultuurimaja
P., 24. mail 2020KADRILL MAKSUAMETIGA
(Reserveeritud)
Tartu Uus Teater
K., 15. juulil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
N., 16. juulil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
R., 17. juulil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
P., 19. juulil 2020KUMNA MÕIS
R., 24. juulil 202017:00EMA TEREESAKamari küla
L.-P.
25.-26. juulil 2020
Huumoripäev
PARDIPRÄÄKS
Tabivere rannas
R.-P., 7.-9. august 2020Eesti külateatrite festival
Palamusel
Eesti külateatrite festival
Palamusel
Eesti külateatrite festival
Palamusel
Eesti külateatrite festival
Palamusel
T., 4. augustil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
K., 5. augustil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
N., 6. augustil 202019:00SEGADUS PEO AJAL
(koos MTÜ -ga Must JaAm)
Nõo alevikus
R.-P.
7.-9. augustil 2020
Eesti XX Külateatrite FestivalPalamusel
N.-P.
10.-13. septembril
2020
Rahvusvaheline NEATA festivalKuressaares