20 Apr

NUKITSAMEES TULEB TAAS – PILETID MÜÜGIL!

(0)

           

Eelmisel aastal (2022) mängisime Tartumaa Tervisespordikeskuses kogupere-suvelavastust “Nukitsamees” (lavastajad Katrin Pärn ja Janek Savolainen), mis publiku poolt väga soojalt vastu võeti ja mille kohta palju küsitud, kas ikka veel mängime? Mängime!

         

Meie Margus leidis suvelavastuseks ideaalse mängupaiga Tartumaa Tervisespordikeskuses – sellisesse maastikku sobitus meie arvates kõige paremini “Nukitsamees“, mille tegevus suures osas just metsas toimubki. Padrikuline mets, maaliline veekogu, mõnusalt lauge mäenõlv publiku tarvis, lahke pererahvas – mida siis veel ühe suvelavastuse jaoks vaja on!? Silda! Marguse visioonis oli kohe kaks silda ja need ta ka üle veekogu ehitas!

           

Sillad olid väga populaarsed ka Tartumaa Tervisespordikeskuse külastajate seas sügisel ja talvel – käidi uudistamas “Nukitsamehe” mängupaika, jalutati sildadel ja imetleti võrratut vaadet.

Käesoleval suvel mängime “Nukitsamees” taas – tasub piletid aegsasti soetada, sest augustis ja enne etendust kohapealt ostes on piletid mõnevõrra kallimad.

Piletid on müügil siin!