MARGUS OLI SIIN!

Ui-ui-ui-ui, see oli lihtsalt imeline, mis juhtus kolmapäeval, 7. veebruaril, kui Margus Tabor LendTeatrisse külla tuli – minu jaoks tohutu suursündmus! 🙂

Ja kui rahvast hakkas uksest sisse valguma – ui-ui-ui, see oli nönda ilus vaatepilt!

No mis saab veel ilusam olla kui puupüsti täis teatrisaal!

Meie Margus ehitas tänu Margus Taborile ja minu piletimüügiapsakale lisatribüüni – täiesti uskumatu!!! Siiamaani pole lisatribüüni vaja läinud, aga meie kümnendal tegevusaastal saabub siia Margus Tabor ja ON vaja lisatribüüni! 🙂

Einoh, vägevad mehed need Margused! 🙂

Tänu Margusele jõudsid esimest korda meie teatrimajja väga paljud inimesed, kes pole siin kunagi käinud – aitäh, et tulite! Alati on suur rõõm, kui maja külastavad vaatajad, kes viimati käisid selles majas siis, kui see oli Elva Tarbijate Ühistu Arbimäe kauplus – nüüd näeb see tõesti pisut teistsugune välja. 😀

Marko Hõrak käis pilte ka tegemas – superilusad pildid!

Kui hea oli näha ehedaid emotsioone, õnnelikke nägusid ja rõõmu, et nad said osa millestki väga armsast ja südantsoojendavast. See oli tõeline naeruteraapia, aga usun, et paljudelegi meist tõi ta meelde meie oma Mammad. Minul oli Mamma (Palupera Mamma), kelle juures olin suviti, kes käis meil igal pühapäeval maalt külas ja alati tõi midagi külakostiks – ikka kartuleid, kapsast või juurikaid – ja teine Mamma (Tartu Mamma), kes käis mind hoidmas, kuna olin kodune laps, ja tihtipeale tõi õunakooki või porgandipirukat, ta oli kangesti hea küpsetaja ja toiduvalmistaja.

Maja oli laetud sellise energiaga, et lausa füüsiliselt oli tunda, kuidas see energia tuli lavalt saali ja saalist tagasi lavale ja sealt jälle saali – täiesti vapustav elamus! 🙂

Leidsin FB-st ka ühe toreda postituse – aitäh Kai´le oma emotsioone jagamast! 🙂

Ja SIIN Marko pildid etendusest!

Ja korraks õnnestus minulgi kahe vägeva Margusega pildile jääda! 😉

Olgu öeldud, et Margus Tabor tuleb rahva tungival soovil taas Elvasse 17. märtsil ja kell 16 astub taas üles LendTeatri laval – piletid on küll kahjuks juba välja müüdud, need läksid lihtsalt sellise kiirusega, et jälle jäid paljud ilma… 🙁

Aga võib-olla tuleb Margus veel kolmas kordki meid külastama – lootus sureb viimasena! 😉

L., 10. jaanuaril 202618:00PIME TUBA (Hiiumaa Naaditeatri külalisetendus (Airé Pajuri samanimelise näidendi põhjal)Elva LendTeatris (Pikk 73)Piletid 7€ / 10 € müügil kohapeal enne etenduse algust.
N., 15. jaanuaril 202619:00ÜHESUGUNE ÕNNElva LendTeatris (Pikk 73)Piletid 18 €/ 20 € müügil
L., 17. jaanuaril 202618:00PÕRGULIK ÕNNTartu Tiigi Seltsimajas
K., 21. jaanuaril 202619:00MARGUS TABOR ja Mamma lood

(välja müüdud)
Elva LendTeatris (Pikk 73)Piletid 25 € / 28 € müügil alates
1. detsembrist 2025 kl. 8:00 SIIN
R.-P., 23.-25. jaanuaril 2026Eesti harrastusteatrite RIIGIFESTIVALValga Kultuurikeskuses
P., 25. jaanuaril 2026ÜHESUGUNE ÕNNValga Kultuurikeskuses
R., 30. jaanuaril 2026OSKAR JA ASJADTallinnasRESERVEERITUD ETENDUS
P., 1. veebruaril 2026VÕLUHARJUTUSTurba Kultuurimajas
P., 8. veebruaril 202616:00PEAKORTERElva LendTeatris (Pikk 73)Piletid 18 € / 20 € müügil
K., 18. veebruaril 202619:00KASSI-HIIRE MÄNGVõru Kultuurikeskuses "Kannel"Piletid 18 € / 22 € müügil SIIN SIIN ja enne etendust kohapeal.
P., 1. märtsil 202615:00ÜHESUGUNE ÕNNSadala Rahvamajas
E., 16. märtsil 202610:00OSKAR JA ASJADVõru Kultuurikeskuses "Kannel"Piletid 12 € müügil SIIN SIIN ja enne etenduse algust kohapeal.
E., 16. märtsil 202619:00VÕLUHARJUTUSVõru Kultuurikeskuses "Kannel"Pil etid 18 € / 22 € müügil SIIN SIIN ja enne etenduse algust kohapeal.
R., 12. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
L., 13. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
P., 14. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
T., 16. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
K., 17. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
N., 18. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
R., 19. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses
L., 20. juunil 202619:00VÄIKE NÕIDTartumaa Tervisespordikeskuses