26.06.2016

Äikest trotsides

(0)

Täna oli tubli tööpäev. Suure hulga asju sain viia praegusesse laoruumi – nii said näitlejateruum ja majapidamisruum natukenegi viisakamaks. Eks homme saan korrastamistöödega jätkata. Värvimistööd jätsin viimaseks, sest need värvid, mis töösse läksid, haisesid üsna korralikult, ja pärast värvimist oli soov kiirelt lahkuda.  🙂 Vahepeal käisin küll ukse peal õhku hingamas – kaua värvihaisulises ruumis olla ei tahtnud. 🙂  Põrand sai küll üle värvitud, aga purk värvi läks ära ja tegelikult oleks vaja veel üks kiht värvi peale tõmmata. Sprayvärviga sain ka ära toimetada ja see tulemus oli täitsa OK.

Kuni mina koristasin, saavutas palavus oma rekordi ja laskis lõpuks äikese valla – mina olen äikese-superkartja ja see oli päris kole, kui äike tuli aina lähemale ning muudkui kõmistas, aga ma trotsisin nii äikest kui tohutut vihmasadu ja muudkui värvisin ja värvisin ja lootsin, et vähemalt elekter ära ei lähe. 🙂  Õnneks ei läinud. 🙂

Teisipäeval, 28.juunil kell 19 on LendTeatril kavas “Ristumine peateega” ja kõik on oodatud vaatama.

LendTeatri A ja O Margus Möll, Elva jalgpallur Karl Bussov ning üks nõutumaid näitlejannasid nii teatri-, filmi- kui muusikavideode maailmas Anne-Mai Tevahi  toovad teie ette Jaan Tätte ühe tuntuima ja maailmas enimmängitud näidendi “Ristumine peateega” tugeva lavastaja Tess Pauskari käe all.

Kohvik on ka seekord nii enne etendust kui etenduse vaheajal – Eve-Kati Mägi (OÜ Kataköök) ootab teatrikülastajaid oma soolaste ja magusate hõrgutistega.