12.12.2015

Neli kanget Nõos

(0)

Möödunud reedel oli LendTeatris taas esietendus – sedapuhku sai see teoks Nõo kultuurimajas, kus esietendus LendTeatri uuslavastus “Kolm kanget”.

Uuel laval on alati põnev esineda, natuke stressirohke ka, aga seekord oli väike närv sees pigem esietenduse-eelsest ärevusest. 🙂

Naljakas – minu mõlemad sellesügisesed lavastused – “Lõhestumine” Vilde Teatris ja “Kolm kanget” LendTeatris – esietendusid mittetavapärases mängupaigas. 🙂 On see kokkusattumus? Teatavasti esietendus “Lõhestumine” Kuressaare Linnateatris Balti Rampi raames ja nüüd siis “Kolm kanget” Nõo kultuurimajas.

Laval oli kolm kanget – Anu Korela, Merlin Ponna ja Airé Pajur –  ning üks kange – Margus Möll – istus heli- ja valguspuldis.

Igavesti uhke värk – sai eesriideid ette ja eest ära vändata, meie statsionaarses mängupaigas Tartu Rockiklubis seda võimalust ei ole.

Publik võttis meid soojalt vastu ja lavalolemise aeg sai nii kiiresti mööda, et etenduse lõpp tuli endalegi ootamatult. 🙂 Ei, ma kinnitan, ei jäänud kümmet lehekülge vahele! ;D ;D ;D

Aitäh armsale publikule ja lahkele Nõo Kultuurimajale meid vastu võtmast. 🙂

Järgmine etendus juba esmaspäeval, 14.detsembril kell 19 Tartu Rockiklubis (Tiigi 76A).AO09NOV15A-66

Fotod tegi Anni Õnneleid.