Lavastused

LendTeatrit saate kutsuda esinema repertuaaris olevate lavastustega.
LendTeatrilt on võimalik soovi korral tellida sobiv lavastus kindlaks tähtpäevaks, oluliseks sündmuseks, meeldejääva sündmuse korraldamiseks, peoõhtuks, koolituseks soovitud teemal jne.

Kirjutatud lavastused

Piinlikult avameelselt
kestvus 1 tund; monoloog delikaatsel ja väheräägitud teemal, mida tavaliselt omasteringis ei käsitleta. Aga kuidas sellega siis toimetada? Avameelne pihtimus valupunktidest, mis autorile olulised, ja ehkki teema on tõsine, pole ka huumorist puudu.
Tuuletallaja
kestvus 1 tund; monoloog August Kitzbergist tema teise abikaasa Johanna silme läbi.
Päkapikupealik Peeter
kestvus 35 min.; “Päkapikupealik Peeter” räägib loo põnevast lasteaiapäevast, mil rühma ilmub ootamatult kummaline poiss Peeter. Oma väikese kadeduse ja enesekindlusega on ta ühteaegu nii peletav kui ka huvi ja põnevust tekitav. Kummaliseks teeb poisi avalikuks tulev saladus, et poiss on ühenduses päris elusate päkapikkudega ja et päkapikud oskavad aidata ka kõige muserdavamate murede korral. Kas Peeter räägib tõtt või luiskab, näeb juba etendusel.
Kolm kanget
kestvus ca 1,5 tundi; kaks naist on aastaid kenasti hakkama saanud, aga ühel päeval lahvatab pommuudis, mis nende rahuliku elu pea peale pöörab. Lisaks kõigele ilmub nende ellu veel keegi, keda ei osata oodatagi.
Halb ema?
 25 min, monoloog; üksi last kasvatav naine, kel vahel must masendus ja südamesse kogunenud pinged väljapääsu otsivad; kuidas tulla toime, kui loota pole kellelegi ja kõigega tuleb üksi hakkama saada
Kuni surmanil
20 min., monoloog; naine, kes aastaid koos lastega vägivaldse mehe terrorit kannatanud, kuid õigustab teda ja püüab toime tulla, ent kui kaua jaksab üks vaevatud naine taluda? 
Kombes massinl
20 min., monoloog; paljulapseline ema, kellele lapsed on õnnistuseks, sest toovad raha sisse, ja kui mõned võetaksegi ära, pole sellest midagi, kuni „massin kombes“ on ja uusi lapsi teha jõuab 
Teine reaalsus
25 min., monoloog; vana õpetaja südamevalu tuleviku pärast
Peegel
25 min., monoloog; eneseotsingud, karide ületamine ja oma unistuste järgimine 
Terasmees
kestvus 1,5 tundi; monolavastus kahes vaatuses – möödunud elu ja toimunud sündmusi vaadeldakse kahe inimese erinevate arusaamade ja vaatenurkade kaudu. 
Leopold
Kestvus 1 tund; lavastus toob vaatajate ette Vanemuise endise näitleja Leopold Hanseni elu- ja teatritee, ühtlasi tuuakse vaatajate ette Vanemuise kui Eesti kutselise  teatri arengulugu. 
Mees ja Naine
Kestvus 1 tund; lavastuses käsitletakse humoorikal moel meeste ja naiste suhteid, nende ajuehituse erinevusi ning neist erinevustest  tulenevaid erinevaid lähenemisi probleemidele ning omavahelisele suhtlemisele.