03.12.2023

Jõuluaeg on käes!

(0)

Täna on esimene advent – Elva keskväljakul oli pidulik jõuluaja alguse avamine koos LendTeatri pisikese jõuluetendusega “Jõuluvana kauged külalised”, mille vahele olid pikitud esinemised Elva Huviala- ja Koolituskeskuse noortelt andekatelt lauljatelt, LA Õnneseen lustlikelt laululastelt, RN Stuudio tulistelt tantsijatelt, kõnelesid Elva vallavanem Priit Värv ning EEKL Elva Koguduse praktikant, usuteaduskonna üliõpilane Karl Paju, süüdati esimene advendiküünal ning jõulutuled linnakuusel.

                                                                                                               

Teisel (10. detsembril) ja kolmandal (17. detsembril) advendil on taas kavas LendTeatri lavastuse “Jõuluvana kauged külalised” järgmised osad – kuidas Jaanivana ja Jaanika Jõulumaal hakkama saavad ja milliste ootamatustega kohtuvad. 🙂 Tulge vaatama!

  1. detsembril oli LendTeatris uue jõululavastuse “Õnn täpilises paberis” esietendus – seda mängime veel 11. detsembril kell 18 LendTeatris (Pikk 73) – olete oodatud vaatama!

Ja 15. detsembril mängime LendTeatris kell 18 jõululavastust “Jõuluvana kott”!

Piletid etendustele LendTeatris ikka LendTeatri kodulehel https://lendteater.ee/

2024. a. jaanuaris mängime LendTeatris (Pikk 73) veel kahel korral meie sügisel valminud ja positiivset tagasisidet saanud lavastust “Võluharjutus” – ka mängukava ja piletid kodulehel https://lendteater.ee/

Ning uuel aastal LendTeatris taas uued lavastused valmimas – on, mida oodata! 😉