28.03.2017

Esietendus uuslavastus SADAM

(0)

Täna oli LendTeatril taas tore päev – esietendus järjekordne uuslavastus “Sadam”! Sel aastal juba kolmas esietendus ja väga vahva, et see veel teatrikuul teoks sai!

Tööd on tehtud ja minu hinnangul on teoks saanud taas üks tore lavastus – ka tänase publiku tagasiside oli väga positiivne, samas vaatajate jaoks mõtlemapanev,  ning nii mõnelgi pealtvaatajal tekitas nähtu tugevaid assotsiatsioone. Lugu on elust enesest ning usutavasti on just see võti, miks paljud tunnevad sidet kas teemaga või rollidega.

Kristiina Lõhmus ja Mare Jõgi mängivad vaimustavalt oma rolle ja seda PEAB nägema – parim teatrielamus on see, kui saab nii naerda kui nutta. “Sadama” etendustel see nii on.

Mina autori ja lavastajana olen rõõmus, et lavastus koos näitlejatega küpses võrratuks vaatemänguks, ja kui see vaatajatele korda läheb, siis on see parim tänu.

Aga ilma tehniliste lahendusteta poleks see pooltki nii mõjuv olnud – aitäh Margus Möllile ja Kayvo Kroonile, kelle töö tulemusena jõudsid vaatajate ette lavastuse võtmenüansid.

Lavastus sünnib koostöös – koostööd andekate ja  professionaalsete inimestega on alati väga tulemuslikud ja rõõmurohked!

Aitäh kõigile osalistele! 🙂

Fotod proovist tegi Esta Metsik.